Новини здоров’я. 6 червня. Близько третини росіян висловилися на підтримку впровадження евтаназії в країні.

евтаназія
Росіяни схвалюють евтаназію

Такі дані були отримані в ході соціологічного дослідження, проведеного фондом “Общественное мнение”.

Представники фонду опитали 1,5 тисячі жителів РФ в 43 регіонах країни. Організатори поставили учасникам ряд питань, що стосуються евтаназії. При цьому 20 відсотків респондентів заявили, що вперше чують про це поняття.

На питання, чи припустимий офіційний дозвіл евтаназії в Росії, ствердно відповіли 32 відсотки учасників. Аналогічне число росіян висловилися проти такої ініціативи. Більше третини респондентів не змогли відповісти на це питання.

Основним аргументом прихильників евтаназії є гуманні міркування про припинення людських страждань з його власної волі. Противники впровадження даної процедури керуються релігійними поглядами, а також можливими зловживаннями при її проведенні.

Згідно з даними опитування, попросити фахівців виконати евтаназію готові трохи більше чверті росіян.

Евтаназія – добровільний відхід з життя людини, яка страждає на невиліковне захворювання і відчуває нестерпні страждання. Відповідні процедури легалізовані в Бельгії, Нідерландах і Люксембурзі.

Закон “Про основи охорони здоров’я громадян у РФ”, підписаний президентом Дмитром Медведєвим у листопаді 2011 року, забороняє проведення евтаназії.

За матеріалами medportal

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.