Новини України. 7 червня. Юлія Тимошенко наполягає на проведенні розширеного аналізу крові, який мають зробити медики клініки «Шаріте», які лікують незаконно засуджену екс-прем‘єр-міністра.

Тимошенко готова здати кров

Як проінформували у прес-службі «Батьківщини», про це повідомив захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко.

«Юлія Володимирівна звернулася з вимогою провести аналіз її крові фахівцями клініки «Шаріте». Ще десять днів тому відповідна заява була спрямована керівництву лікарні «Укрзалізниці», де вона зараз перебуває», – повідомив захисник.

«Згідно законодавства, кожна людина, яка опинилася в неволі, має право обирати медиків, які їх лікуватимуть, і лікарні, в яких робитимуться обстеження та аналізи. Це право кожного громадянина України, в тому числі й тих, хто знаходиться у неволі. Ніхто не може позбавити людей цього права», – зазначив Сергій Власенко.

«Є намагання Юлії Тимошенко зробити аналіз крові, є заява німецьких лікарів про готовність це зробити. Як завжди не вистачає одного – політичної волі влади Януковича. Режиму байдуже, в якому стані знаходиться незаконно засуджена Юлія Тимошенко, влада лише робить вигляд, що переймається цим питанням та з різних анонімних джерел розповсюджує брехливі заяви про те, що Юлія Тимошенко нібито відмовляється здавати кров», – заявив Власенко.

Він нагадав, що «ще під час судового судилища, де розглядалася сфальшована проти екс-прем‘єр-міністра справа, захист подавав більше двадцяти клопотань щодо проведення аналізу крові, однак, в усіх клопотаннях було відмовлено».

Сергій Власенко також зазначив, що режиму Януковича треба припинити спекуляції навколо здоров‘я Юлії Тимошенко, визнати, що вона є політичним в‘язнем та звільнити її, виконавши тим самим резолюції ПАРЄ та Європарламенту.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.