Новини політики. 3 червня. За словами віце-прем’єр міністра – міністра соціальної політики Сергія Тігіпка, безпритульних людей ніхто не збирається вивозити з країни на час проведення Чемпіонату Європи з футболу.

Тігіпко: "Безхатченкам потрібна допомога"

А тим більше ніхто не буде застосовувати ще жорсткіші методи.

“Я багато подорожував світом, і повірте, безпритульні є будь-де. Вони є і в Лондоні, і в Парижі. Я їх бачив. Це не залежить від достатку країни. Тому що є люди, які психічно до цього схильні. Тому не треба їх, знаєте, цуратися, і не треба їх позбавлятися якимось чином, чи тимчасово”, – переконав Тігіпко.

Нещодавно у пресі пройшла інформація, що бомжів спеціально будуть труїти метиловим спиртом у зв’язку із проведенням в Україні ЄВРО-2012.

На запитання журналіста, чи правдивою є ця інформація, віце-прем’єр міністр – міністр соціальної політики Сергій Тігіпко відповів заперечно.

“Таким людям необхідно допомагати. Нічого такого, про що ви кажете, не буде відбуватися. Принаймні я нічого такого не чув. Навіть якщо хтось захоче такий принцип “проведення радянських олімпіад” застосувати, я буду категорично проти! Це люди, і вони мають своє життя, важке життя. Ми їм повинні допомагати”, – запевнив Тігіпко.

Нагадаємо, Чемпіонат Європи з футболу проходитиме з 8 червня по 1 липня 2012 року в Україні та Польщі. В Україні турнір прийматимуть чотири міста: Київ, Донецьк, Львів і Харків.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.