Новини України. 16 червня. Вперше за останні роки в Києві може відкритися нова російська школа – міністр освіти ініціював створення гімназії “Київська Русь”.

Табачник попросив відкрити в Києві нову російську школу

Міністр освіти і науки Дмитро Табачник звернувся до голови КМДА Олександра Попова з пропозицією відкрити восьму в Києві школу з російською мовою викладання.

Як йдеться у листі Табачника, оприлюдненому ЗМІ, з 510 київських шкіл 491 – з української мовою викладання, 12 – з декількома мовами і лише 7 – з російською мовою навчання.

“Такий стан не дозволяє в повному обсязі забезпечити освітні потреби представників національних меншин, які спілкуються російською мовою (серед населення Києва частка росіян становить 21 відсоток)”, – зазначено в документі.

У зв’язку з цим Табачник пропонує створити гімназію “Київська Русь” з поглибленим вивченням російської мови, а також “історії та культури всіх слов’янських народів”.

Гуманітарну школу міністр запропонував відкрити на місці школи, що будується в Дарницькому районі на вул. Гмирі (мікрорайон Осокорки).

За матеріалами Новый Регион

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.