Новини світу. 1 червня. Студія Disney отримала в четвер нового президента замість звільненого в квітні Річа Росса – це колишній глава Warner Bros Entertainment Алан Хорн, який заступає на нову посаду з 11 червня.

Алан Хорн - колишній глава Warner Bros Entertainment

Про це повідомляє Deadline.com з посиланням на офіційне повідомлення глави корпорації Disney Боба Айгера.

Алан не просто володіє безмежними знаннями і досвідом в нашій справі – він здатний сприймати кіновиробництво і як вид мистецтва, і як область бізнесу. Він заслужив повагу всіх гравців індустрії завдяки своїм тривалим зусиллям, що принесли фінансові та творчі плоди, має хороший смак і високий моральний авторитет”, – відзначає Айгер.

За ті 12 років, що Хорн керував в Warner Bros кіновиробництвом, прокатом, поширенням DVD та іншим Video on demand, тобто легальними і платними інтернет-переглядами, компанія випустила такі хіти як “Темний лицар” (The Dark Knight), “Чарлі і шоколадна фабрика “(Charlie and the Chocolate Factory), “Шерлок Холмс” (Sherlock Holmes), “Бетмен: Початок” (Batman Beigns), “Одинадцять друзів Оушена” (Ocean’s Eleven) і “Відступники” (The Departed). Однак головним плодом його діяльності стала восьмичастинна “Поттеріана”.

Попередній глава Disney Studios втратив посаду через серйозні збитки, які студія несла за останні кілька років. Своєї кульмінації ця історія досягла в другому кварталі 2012 року, коли Disney довелося зізнатися у 200-мільйонних збитках.

За матеріалами РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.