Новини технологій. 19 червня. Соціальна мережа «Одноклассники» запускає англомовну локалізацію, повідомили представники компанії.

Соціальна мережа «Одноклассники» хоче закріпити позиції на міжнародному ринку

Запуск англомовної версії допоможе соцмережі, котру зараз використовують у 229 країнах світу, закріпити позиції на міжнародному ринку, повідомив директор з маркетингу і стратегічних комунікацій бізнес-підрозділу «Соціальні мережі» Mail.Ru Group Олександр Ізряднов.

При цьому домени odnoklassniki.com и ok.com належать іншим компаніям, хоча існує практика викупу доменних імен, як це було з Twitter.

Згідно статистики «Одноклассников», близько 1 млн. користувачів сервісу мешкають у США. Також сайтом користуються 80% російськомовного населення Австралії.

«Одноклассники» також вдаються до кроків з популяризації сервісу на ринку країн СНД. Так, наприкінці квітня соцмережа оголосила про створення локалізації для Узбекистану.

Наприкінці січня стратегію завоювання іноземного ринку почав впроваджувати конкурент «Одноклассников» соціальна мережа ВКонтакте: користувачам був анонсований переїзд на міжнародний домен vk.com і відповідна зміна логотипу.

За матеріалами РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.