Новини політики. 5 червня. Президент України Віктор Янукович здійснить робочий візит до Турецької Республіки.

Янукович вирішуватиме долю саміту Всесвітнього економічного форуму в Україні

У Стамбулі Голова держави візьме участь у Регіональному саміті Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ) по Європі, Близькому Сходу, Північній Африці та Центральній Азії.

Візит відбувається на запрошення Керівника Уряду Туреччини.

Віктор Янукович візьме участь у пленарній сесії Саміту на тему “Майбутнє європейської інтеграції”, яка буде присвячена політичним та економічним аспектам розвитку Європейського Союзу.

У своєму виступі Президент, зокрема, окреслить бачення подальшого розвитку євроінтеграційних процесів на континенті, а також реалізації європейської перспективи України.

Крім того, програма візиту передбачає двосторонні зустрічі Президента України з Виконавчим головою Всесвітнього економічного форуму Клаусом Швабом та Прем’єр-міністром Туреччини Реджепом Тайіпом Ердоганом.

Під час зустрічі з Керівником Уряду Туреччини планується обговорити широке коло питань двосторонньої співпраці в контексті підготовки другого засідання Стратегічної ради високого рівня між Україною та Турецькою Республікою на чолі з Президентом України та Прем’єр-міністром Туреччини.

Окрему увагу буде приділено стану реалізації домовленостей, досягнутих під час офіційного візиту Глави Української держави до Туреччини 22 грудня 2011 року. Йтиметься, зокрема, про динаміку політичних взаємин, розширення торговельно-економічної співпраці, взаємодію в енергетичній, транспортній, військово-технічній та інших сферах.

Із Виконавчим головою ВЕФ Президент України планує обговорити перспективи поглиблення співпраці, зокрема, питання проведення чергового Регіонального саміту Всесвітнього економічного форуму в Україні. Також йтиметься про створення Групи експертів із питань майбутнього розвитку України в рамках Ради з формування глобального порядку денного ВЕФ.

За матеріалами УНН 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.