Новини світу. 20 червня. Всесвітній день захисту слонів в зоопарках – міжнародний день, покликаний звернути увагу світової громадськості на права слонів, що містяться в зоопарках, і ставить перед собою кінцевою метою звільнити всіх цих величних тварин з неволі.

20 червня – Всесвітній день захисту слонів у зоопарках

Відзначається щорічно, 20 червня.

Через нестачу рухливості і вимушеного стояння на твердій поверхні, слони страждають інфекціями ніг і артритами через що їх піддають евтаназії.

Відзначати щорічно, “Всесвітній день захисту слонів в зоопарках” (International Day of Action for Elephants in Zoos, IDAEZ) було запропоновано захисниками прав тварин з організації “На захист тварин” (англ. In Defense of Animals, IDA).

Вперше заходи присвячені цій даті пройшли в 2009 році.

Правозахисники з IDAEZ стверджують, що “багато зоопарків до сих пір використовують жорстокі методи, подібні цирковим, – в хід йдуть сталеві гаки на зразок тих, якими користуються пожежники, для того, щоб штовхати, підштовхувати і бити слонів, домагаючись покори”.

У даний час “Всесвітній день захисту слонів в зоопарках” є неофіційними, але організатори дуже сподіваються, що це незабаром станеться і Організація Об’єднаних Націй додасть йому офіційний статус.

За матеріалами: УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.