Новини культури. 30 червня. Елтон Джон відкриє в Києві благодійний концерт, який відбудеться в офіційній фан-зоні Євро-2012 сьогодні.

Елтон Джон сьогодні дає благодійний концерт у Києві

Після нього перед киянами виступить група Queen.

«Елтон Джон виходить на перший тайм, група Queen на другий тайм», – повідомила на прес-конференції в п’ятницю в Києві засновник фонду АнтиСНІД Олена Пінчук.

У свою чергу гітарист Quenn Брайан Мей відзначив, що Елтону Джону необхідно їхати відразу після свого виступу, тому група не зможе виступити з ним разом на одній сцені.

«Причина, чому ми приїхали, це боротьба зі СНІДом. І те, що Олена (Пінчук) запропонувала, це дуже важливо. Відбувся цілий ряд подій, завдяки Олені і Києву. Ми не хочемо на цьому заробляти. Нам, звичайно, оплатили переїзд і т.д. Ми робимо щось, щоб поліпшити світ. Ми з Роджером не бідні люди», – підкреслив Мей.

Ударник Queen Роджер Тейлор зазначив, що добре пам’ятає благодійний концерт групи в Харкові в 2008 році.

«Було холодно, вечір, але людей було дуже багато, і це було фантастично. Нам запам’яталася та реакція, яку ми бачили у молоді. І ми раді, що можемо допомогти в справі боротьби з ВІЛ/СНІД», – сказав він.

Нагадаємо, 30 червня з 00:00 годин до 08:00 годин 1 липня 2012 перекрито рух усіх видів транспорту по вулиці Хрещатик від Європейської площі до Майдану Незалежності, на вулиці Інститутській від Хрещатика до вул. Ольгинської та на вулиці Михайлівській від Хрещатика до вул. Костьольній. ДАІ Києва радить водіям, які будуть прибувати на перегляд концерту, здійснювати паркування транспортних засобів на Михайлівській площі.

Концерт, організований Фондом Олени Пінчук АНТИСНІД, проводиться за підтримки UEFA. Він буде транслюватися в прямому ефірі українського та польського телебачення.

У день проведення концерту доступ до київської фан-зону буде безкоштовним. Про це офіційно заявили організатори концерту.

За матеріалами Корреспондент.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.