Новини культури. 28 червня. Сьогодні об 11:00 у конференц-залі Європейського містечка, що розташувалося під Аркою Дружби Народів у Києві на час проведення Євро-2012, відбудеться урочисте відкриття виставки плакатів “Мистецтво проти СНІДу”.

АнтиСНІД
Виставка плакатів “Мистецтво проти СНІДу” відкривається об 11.00

Участь в урочистому відкритті виставки візьмуть заступник голови Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань Олена Єщенко та керівник програми профілактики ВІЛ/СНІДу в Україні GIZ Мартін Каде.

Ще у 2005 році благодійний фонд “Червона стрічка” провів у Харкові відкритий міський конкурс “ЗМІ проти СНІДу”, однією з номінацій якого був конкурс плакатів. Це дало початок проведенню конкурсів та виставок, метою яких є попередження ВІЛ/СНІДу шляхом формування мотивації до здорового способу життя.

Уперше міжнародний конкурс плакатів на тему протидії СНІДу пройшов у 2006 році під назвою “АнтиСНІД – Україна”. Він відбувся за підтримки Харківської обласної організації “Червоний хрест України”. У створенні та підготовці робіт взяли участь ведучі дизайнери світу з 15 країн, надіславши 230 плакатів.

У 2007 році відбувся ІІ Міжнародний конкурс, в якому взяли участь 32 країни, та який зібрав більше 750 плакатів.

У 2009 році проведено ІІІ Міжнародний конкурс, на який відібрано 204 плакати. У результаті проведення цих конкурсів благодійний фонд “Червона стрічка” зібрав унікальну, єдину в світі колекцію плакатів, присвячену темі протидії ВІЛ/СНІДу. Виставка плакатів колекції демонструвалась в Україні та закордоном.

Великим тиражем розійшлись диски з відеоматеріалами конкурсу та 4 буклети, видані за результатами всіх конкурсів. Плакати були представлені на найбільшій площі Європи в Харкові перед початком концерту групи “Queen“, який зібрав 300 тис. глядачів.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.