Новини економіки. 3 червня. У травні найдорожчим містом для покупок виявився Сімферополь, а містом з найнижчими цінами на продукти харчування продовжують залишатися Суми.

Мешканці Сімферополя витрачають найбільше грошей на продукти

Дніпропетровськ і Луганськ стали містами, де за останній місяць зафіксовано зниження цін на більшість продуктів харчування.

У цілому, в травні на ринках великих міст України зафіксовано зниження цін на більшість продуктів харчування. Єдиним винятком стали яблука, які подорожчали в середньому на 85 копійок (10 %) – вартість кілограма яблук склала 8,8 грн.

Єдиним містом, де ціна на яблука знизилася, став Сімферополь. Тут за останній місяць вартість кілограма яблук зменшилася на 1 гривню і склала 7 гривень.

Також у всіх великих містах Україні зафіксовано зниження ціни на молоко. Якщо в минулому місяці літр цього продукту коштував у середньому 6,8 грн, то в цьому місяці він подешевшав на 57 копійок. Єдиним містом, де ціна на молоко не змінилася, став Сімферополь: як і минулого місяця, літр молока тут коштує 8 грн.

Вибивається Сімферополь на загальному тлі і за ціною на картоплю, яка подешевшала на ринках більшості великих міст України. За травень ціна на неї знизилася в середньому на 48 копійок і склала 1,8 грн / кг. У Сімферополі ціна на картоплю за останній місяць не змінилася – 3,50 грн / кг.

За матеріалами Новости Крыма

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.