Новини спорту. 10 червня. Шумахеру не вистачило чотирьох сотих секунди для початку швидкого кола Формула-1.

Міхаель Шумахер
Шумахеру не вистачило чотирьох сотих секунди для початку швидкого кола

Семиразовий чемпіон світу Формули-1 Міхаель Шумахер не зміг піднятися вище дев’ятого місця в кваліфікації Гран-прі Канади через прорахунку команди.

Німець мав розпочати вирішальне швидке коло в кінці сесії, однак в підсумку перетнув фінішну лінію через чотири сотих секунди після помаху картатого прапора.

«Перед початком заключного сегмента кваліфікації у двох наших пілотів залишилося по два свіжих комплекту надм’якої гуми, – наводить слова керівника Mercedes AMG Росса Брауна офіційний сайт цієї команди. – На першій спробі Росберг з Шумахером здійснили по одному швидкому колі і зрозуміли, що цього недостатньо для того, щоб прогріти гуму. Тоді Ніко вирішив проїхати коло виїзду з боксів в більш агресивній манері: це допомогло б йому довести шини до робочої температури. Міхаель вважав за краще альтернативний варіант з двома швидкими колами: перше було б повільнішим, проте на другому він би встановив заліковий час».

У результаті Шумахеру не вистачило часу, щоб розпочати друге швидке коло.

Міхаель не відразу дізнався про це і спочатку пілотував на межі можливого: на першому секторі німець встановив найкращий для себе час. Потім пілоту розповіли про зірвану спробу і він кинувся атакувати.

«Ми не змогли б претендувати на поул-позицію, але я точно був здатний на більш високий результат. У крайньому разі, я міг би повторити свій час з другого сегмента», – відреагував Шумахер.

За матеріалами motor

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.