Новини здоров’я. 1 червня. Клейма «товстухи» не так легко позбутися – навіть якщо сісти на дієту і схуднути.

Схуднення може не вирішити усіх проблем

Жінки, позбавившись зайвої ваги, продовжують страждати від презирства навколишніх.

У ході дослідження вчені з США та Австралії давали чоловікам і жінкам волонтерам прочитати історію життя жінок, які значно схудли, які ніколи не були худими, і які завжди відрізнялися стрункою фігурою.

Потім учасникам ставили питання про їх думку про героїнь оповідання, а також про їхнє ставлення до товстих людей.

Як виявилося, учасники з великим упередженням ставилися до повноти після прочитання історії про схудлу жінку, а не про жінок, вага яких залишалася стабільною. Більше того, вони були гіршої думки про жінок, що скинули зайву вагу, ніж про інших героїнь оповідань.

«Ми були здивовані, що до худих жінок ставляться по-різному, залежно від того, скільки вони важили раніше. Ті з них, хто страждав від повноти, але позбулися від зайвої ваги, все одно вважалися менш привабливими, навіть якщо їх зовнішність нічим не відрізнялася від зовнішнього вигляду жінок, які ніколи не були товстими», – відзначили дослідники.

Особливо негативно люди ставляться до тих, хто схуд, якщо їх переконати, що контроль ваги – не занадто важке завдання. Проте варто пам’ятати, що багато повних чоловіків і жінкок без успіху борються зі своєю вагою, адже повнота далеко не завжди залежить від сили волі. Такі фактори, як спадковість і фізіологія можуть бути сильніше будь-яких дієт і фізкультури.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.