Новини технології. 24 червня. Компанія Google вже досить давно намагається вийти на ринок корпоративних послуг, який обіцяє чималі прибутки.

Сервіс Google Maps Coordinate – інструмент ефективності підлеглих

Однак великі та середні фірми, як правило, досить консервативні у виборі робочих рішень і поки воліють перевірені продукти начебто Microsoft Office новинкам зразок Google Docs.

Можливо, більш успішною виявиться доля сервісу під назвою Google Maps Coordinate (у російській версії Google Координатор).

Якщо коротко, Google Maps Coordinate дозволяє роботодавцю грати роль своєрідного “Великого Брата” по відношенню до співробітників, які працюють поза стінами офісу (наприклад, кур’єрам або в службі доставки) і відстежувати їх місце розташування і переміщення. При цьому функціональність сервісу дозволяє встановлювати поточну локацію працівника, а також записувати і зберігати певні користувачем дані.

Для використання Google Координатора потрібно зареєструватися в корпоративному акаунті Google.

Таким чином, керівник, що користується Google Maps Coordinate, отримує в свої руки дуже потужний інструмент підвищення ефективності своїх підлеглих і організації їх для більш продуктивної трудової діяльності. Крім того, можна легко і швидко розподілити штат фірми по групам для виконання конкретних завдань, а пізніше проаналізувати накопичену в ході роботи інформацію.

Зазначений сервіс доступний як у веб-редакції, так і в якості мобільного Android-додатки, а за допомогою API можна настроювати його під свої потреби.

Вартість користування Google Координатором в даний час дорівнює 15 доларів у місяць з розрахунку на одного співробітника.

За матеріалами ferra

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.