Новини здоров’я. 16 червня. Мова любові дійсно існує, – наполягають американські психологи.

Розкрито секрет успішних відносин між чоловіком і жінкою

Вони вважають, що чоловіків і жінок тягне один до одного набагато сильніше, якщо ті розмовляють однаково.

Дослідники з університету Техасу, США, дійшли висновку, що манера говорити впливає на перспективу відносин між чоловіком і жінкою.

Ті з них, хто швидко пристосовується до мови один одного, підсвідомо підлаштовуючись під словниковий запас партнера і його манеру говорити, з більшою часткою ймовірності стають хорошою парою.

У ході роботи вчені провели два експерименти з використанням комп’ютерної програми, що зіставляє стилі мовлення партнерів. Для початку пари студентів спілкувалися один з одним по чотири хвилини, а їх розмова записували.

Більшість учасників обговорювали такі прості теми, як навчання, походження і ставлення до свого університету.

Хоча всі розмови звучали більш-менш однаково, комп’ютерний аналіз тексту дозволив виділити ступінь синхронізації мови партнерів. Як виявилося, хлопці та дівчата, чий стиль мовлення збігався, в чотири рази частіше бажали зустріти один одного знову, ніж пари, мова яких сильно відрізнялася.

Другий експеримент включав аналіз чатів між людьми на сайті знайомств. Майже 80% пар, чий письмовий стиль спілкування був схожим, продовжували зустрічатися через три місяці після знайомства. Пари, чия мова сильно відрізнявся, залишалися разом лише в половині випадків.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.