Новини технологій. 13 червня. Samsung анонсувала NFC-мітки TecTiles, які дозволяють запрограмувати смартфон на виконання різних команд.

TecTiles дозволяють запрограмувати смартфон на виконання різних команд

“Розумний” стікер, наприклад, можна приклеїти на кредитну карту, і коли пристрій виявиться поруч з нею, він виконає певну дію – автоматично оновить “статус” в Facebook, запустить програму або зробить дзвінок.

Щоб смарт-теги працювали, смартфон повинен мати підтримку безконтактної технології Near Field Communication (NFC). На сайті компанії говориться, що TecTiles сумісні з моделями Galaxy S III, Galaxy S II, Nexus S і Galaxy S Blaze 4G.

NFC-мітки працюють і на Android-пристроях від інших виробників, у тому числі HTC One X. Стікери програмуються за допомогою безкоштовного додатку (посилання в Google Play).

З їх допомогою, крім іншого, можна швидко змінити налаштування смартфона, відкрити посилання, підключитися до мережі Wi-Fi, зробити “Чекін” в Foursquare, увійти до LinkedIn, поставити Like або відправити “твіт”.

У США стікери вже надійшли в продаж. Ціна комплекту з п’яти штук становить близько 15 доларів. Чи будуть TecTiles доступні в інших країнах, Samsung поки не уточнює.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.