Новини світу. 19 червня. Мер Кишинева, віце-голова Ліберальної партії Молдови Дорін Кіртоаке хотів би запросити президента Грузії Михайла Саакашвілі зайняти пост президента країни після завершення його другого президентського терміну в Грузії.

Михайло Саакашвілі
Михайлу Саакашвілі пропонують стати президентом Молдови

«У мене виникла ідея. У Саакашвілі адже закінчується термін другого президентського мандата в Грузії, так що він вже не зможе висувати свою кандидатуру. Значить нехай приїжджає до Молдови. Побуде у нас два терміни, і, впевнений, ситуація в країні зміниться: корупція зникне, інвестиції підуть, загалом порядок буде », – заявив молдавський політик на засіданні мерії Кишинева в ході обговорення проблеми корупції в державних структурах Кишинева і Молдови в цілому, повідомляє Regnum.

Згідно з молдавською конституцією, президентом республіки може бути обраний громадянин, який має право обирати, досяг 40-річного віку, проживав або проживає на території Молдови не менше 10 років і володіє державною мовою.

Президентські вибори в Грузії, після яких пан Саакашвілі залишить свій пост (він перебуває при владі другий президентський термін), пройдуть восени 2013 року. Однією з головних заслуг Михайла Саакашвілі на посту президента багато міжнародних незалежних організацій називали успішну боротьбу з корупцією в рядах чиновницького апарату і в силових структурах.

Нагадаємо, президентом Молдови з березня 2012 року є Ніколая Тімофті.

За матеріалами Независимое Бюро Новостей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.