Новини України. 11 червня. Наставник збірної України Олег Блохін отримав символічний подарунок під час прес-конференції, яка пройшла у неділю на “Олімпійському”.

олег блохін
Блохін отримав символічний подарунок напередодні матчу Україна - Швеція

Російський журналіст подарував Олегу Володимировичу поему Олександра Пушкіна “Полтава“.

“Дякую. Мені її читати на ніч? Якщо буде безсонна ніч, то буду читати. Якщо говорити про наш матч зі шведами, то легкого поєдинку не буде. Швеція — це добротна команда, яка вже шість років грає одним складом.
Але давайте закінчим тему Полтавської битви. Завтра нас чекає інша битва. Гратимуть дві команди і головне, щоб ми показали хороший футбол. Я вже визначився зі складом на матч проти шведів. Так, що книгу мені треба було дарувати трохи раніше”, – жартує Блохін.
Питання англійського журналіста про расизм (а про що ще може запитати англієць?) трохи розізлило Олега Володимировича.

“Який расизм в Україні? У нашій країні немає расизму. Це чисто політична тема, яка не має жодного стосунку до футболу. Я не думаю, що у нас будуть якісь інциденти. Головне, щоб команди грали у футбол”, – зауважив Блохін.

Олег Володимирович порівняв теперішню команду зі збірною зразка 2006-го року.

“Та команда була більш організованою, більше націленою на організаційні функції. Напевне, був такий склад. Ми не могли грати в інший футбол. Зараз команда змінилася. У нас є багато гравців з молодіжної збірної. Є ветерани, які після Євро завершать кар’єру в національній збірній. Найбільшою проблемою для мене був пошук необхідного балансу. Іноді молодість зашкалює. Їм хочеться зробити трохи більше, ніж вони вміють. Якщо завтра у мене з’являться три лідери, я буду тільки радий. Зараз у нас більш атакуюча команду. Змусити її грати в захисний футбол дуже важко. Молоді, гарячі, хочуть довести. Як все вийде завтра не знаю. Побачимо. Завжди дуже важко грати першу гру.”

Блохін зазначив, що футболісти збірної України “вже б’ють копитами”.

“Ми як хороші коні, вже застоялися у стайні. Всі вже грають а ми все чекаємо. Всі вже б’ють копитами, тому треба якось втихомирити хлопців. Чим більше ми дивимося матчів, тим більше відчувається напруга.”

Насамкінець Олега Володимировича попросили виділити найсильніших граців у складі збірної Швеції.

“Я можу назвати всю команду. У них є Елмандер, Ібрагімович, Кальстрем, є хороші досвідчені центральні захисники, два швидкі крайні захисники. Це хороша добротна команда, яка не шкодує ні себе, ні суперника. Якщо ми наробимо помилок, які ми аналізували, то нам буде важко. Якщо хтось виділяє лише одного Ібрагімовича, то робить велику помилку. Так, Златан – зірка, але самотужки він нічого не може зробити. Грає вся команда.”

Нагадаємо, матч Україна — Швеція пройде сьогодні на “Олімпійському”.

Старт поєдинку — 21:45.

За матеріалами: Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.