Новини спорту. 9 червня. Збірна Росії здобула переконливу перемогу в своєму першому матчі на чемпіонаті Європи – 2012.

Збірна Росії розгромила чехів

Гра в польському Вроцлаві гра проти національної команди Чехії завершилася перемогою росіян з рахунком 4:1.

Перший гол був забитий на 15-й хвилині – Алан Дзагоєв протягнув м’яч по центру, віддав направо на Костянтина Зирянова, той у дотик подав на дальню штангу, Олександр Кержаков пробив головою в дальній кут і потрапив в штангу, але тут все той же Дзагоєв добив м’яч у ворота потужним ударом з десяти метрів повз двох захисників.

Через 9 хвилин росіяни подвоїли перевагу завдяки черговій швидкій атаці. Чотири в три вискочили росіяни, Андрій Аршавін отримав м’яч і віддав передачу в штрафну, Кержаков до м’яча не дотягнувся, але м’яч прийшов до Романа Широкова, який технічно перекинув Петера Чеха.

Перший тайм завершився з рахунком 2:0 на користь росіян, а в другій половині зустрічі національній команді Чехії вдалося відіграти один м’яч: голом відзначився Вацлав Піларж. До 79-ї хвилини рахунок залишався незмінним, а потім Дзагоєв зробив дубль, чітко пробивши правою ногою під поперечину.

Крапку в матчі поставив Роман Павлюченко, обігравши чеського захисника, увійшовши в чужу штрафний і пробивши в ближню дев’ятку.

Росія – Чехія 4:1

Голи: Дзагоєв, 15, 79, Широков, 24, Павлюченко, 82 – Піларж, 52

Росія: Малафєєв, Анюков, А. Березуцький, Ігнашевич, Жирков, Дзагоєв (Кокорін, 85), Широков, Денисов, Зирянов, Аршавін, Кержаков (Павлюченко, 73)

Чехія: Чех, Селассіє, Сівок, Кадлец, Губник, Плашил, Йірачек (Петржела, 75), Піларж, Росіцкі, Резек (Хюбшман, 46), Барош