Новини політики. 28 червня. Глава “Газпрому” Олексій Міллер заявив, що його компанія сьогодні не бачить підстав для перегляду ціни на газ для України.

Росія не знизить ціну на газ для України

“Ми на сьогоднішній день не бачимо жодних підстав для перегляду цін. Ціни абсолютно ринкові. Можу сказати, що для України ціни значно нижчі, ніж для ряду країн в Європі”, – сказав Міллер за підсумками російсько-українських переговорів у Києві.

Україна домагається знижки на газ не перший рік. Але все – безрезультатно.

Нагадаємо, 22 травня міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко і глава “Газпрому” Олексій Міллер в Москві провели робочу зустріч, де обговорили питання співпраці Росії і України в газовій сфері.

За підсумками зустрічі нових пропозицій щодо розвитку співробітництва в газовій сфері українською стороною зроблено не було – зустріч пройшла безрезультатно.

Нагадаємо, Прем’єр-міністр Україна Микола Азаров раніше заявляв, що в України немає претензій до Росії через укладених невигідних для української сторони газових контрактів.

“Нам прикро, що ціна така висока, що нас за щось карають. Але претензії у нас – лише до українських офіційних осіб, які підписали контракт з порушенням чинного українського законодавства та завдали колосального збитку своїй країні”, – відзначав він.

Нагадаємо, російський “Газпром” і “Нафтогаз Україна” підписали угоду про надання “Газпромом” авансу в розмірі 2 млрд дол за транзит газу 7 червня 2012 року.

Тоді Міллер зазначив, що “це дуже хороша новина для наших європейських партнерів, для наших споживачів, оскільки повні українські підземні сховища – це надійна гарантія транзиту російського газу майбутньою зимою”.

“Україні отримала всі необхідні фінансові, оборотні кошти для успішної закачки газу в підземні газосховища”, – додав Міллер.

За матеріалами facenews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.