Новини політики. 5 червня. Революційний шлях розвитку подій в Україні стане реальним, якщо влада сфальшує вибори.

Яценюк: ми знайдемо спосіб, як захистити голоси виборців

Про це в понеділок, 4 червня, заявив лідер «Фронту Змін» Арсеній Яценюк на конференції «Яка Україна?», організованій Фондом Стефана Баторія у Варшаві.

Відповідаючи на запитання в рамках дискусії щодо майбутнього України, Арсеній Яценюк наголосив, що в України є два шляхи розвитку – еволюційний та революційний. Еволюційний сценарій передбачає демократичні перетворення в країні.

«Це коли відбуваються чесні і справедливі вибори, коли таким голосуванням обирається новий склад парламенту, коли влада не тисне на опозицію, а президент Янукович приймає рішення звільнити своїх політичних опонентів із в’язниці, коли опозиція має вільний доступ до ЗМІ, а членів опозиційних партій не переслідують органи прокуратури. Це демократія, яка забезпечує еволюцію», – цитує слова Яценюка прес-служба партії.

Можливий в Україні і другий сценарій, переконаний лідер «Фронту Змін».

«Із 2004 року революція в Україні – незавершена, триваюча. Зараз вона в стадії ремісії. Але якщо влада сфальшує вибори, – певен, що ми знайдемо спосіб, як захистити голоси виборців. Переконаний – люди згадають, що гідність – це найважливіше, і нікому не можна знущатися з гідності українців», – наголосив Арсеній Яценюк.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.