Новини політики. 2 червня. Президенти Росії та Франції не вважають за доцільне бойкотувати Євро-2012, але ситуацією в Україні невдоволені.

Президенти обох країн вважають бойкот "Євро-2012" нелогічним

Екс-прем’єр України Юлія Тимошенко засуджена за підписання газових контрактів з Російською Федерацією. Таку позицію Росії у справі Тимошенко підтвердив президент РФ Володимир Путін за підсумками переговорів з президентом Франції Франсуа Олландом.

“Я не вважаю, що потрібно бойкотувати з політичних міркувань які б то не було спортивні змагання. Я категоричний противник змішувати в одну купу і спорт, і політику. Це суперечить ідеалам олімпізму“, – заявив Путін.

“Що стосується пані Тимошенко, її засудження, то позиція Росії і моя – вона відома: пані Тимошенко засуджена за підписання газових контрактів з Російською Федерацією”, – підкреслив він.

При цьому президент Росії сказав, що російські юристи перед підписанням цих контрактів ретельно аналізували і російське, і українське, і міжнародне законодавство.

“Ми ніколи не підписуємо контракти, які суперечать законам країни-контрагента”, – заявив президент РФ.

Путін нагадав, що Росія публічно запропонувала в разі необхідності перевести Тимошенко в Росію для лікування.

У свою чергу президент Франції заявив, що питання по Тимошенко обговорювалося з Путіним.

“Ми прийшли до одного висновку – її місце не у в’язниці“, – сказав Олланд.

Він підкреслив, що виступає проти бойкоту стосовно України чемпіонату Європи з футболу через ситуацію навколо Тимошенко.

“Франція виступає проти. Франція хоче виступити на єврочемпіонаті. Але я сказав своїм членам уряду, що не час відправлятися на Україна на чемпіонат”, – заявив Олланд.

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.