Новини політики. 11 червня. Україна, готуючись до чемпіонату Європи з футболу 2012 року, здійснила прорив у розвитку інфраструктури на чверть століття.

Після ЄВРО-2012 Київ і Львів - успішні туристичні центри, а Донецьк та Харків - розвиватимуть діловий туризм, - Колесніков

На цьому в інтерв’ю наголосив віце-прем’єр-міністр України – міністр інфраструктури Борис Колесніков.

За словами віце-прем’єр-міністра України, цей прорив сприяв тому, що Україна дійшла до європейських стандартів якості та комфорту.

“Епоха застою подолана. Не можемо сказати, що ми обігнали когось, бо це бзвучатиме самовпевнено та безглуздо. Ми наздогнали. Ми добудували міжнародні аеропорти, бізнес побудував чудові готелі. Тепер завдання бізнесу і влади – наповнювати ці готелі постійно. Потрібно, щоб Україна стала центром ділової уваги, центром туристичної уваги», – зазначив Борис Колесніков.

Власне, на переконання віце-прем’єр-міністра, вже після ЄВРО-2012 Київ і Львів стануть успішними туристичними центрами, а в Донецьку та Харкові розвиватимуться діловий туризм.

Нагадаємо, сьогодні, 11 червня, на НСК “Олімпійський” національна збірна України проведе дебютний поєдинок на чемпіонаті Європи проти команди Швеції.

За матеріалами УНН