Новини політики. 22 червня. Президент Віктор Янукович підписав закон про гарантії держави щодо виконання судових рішень, проти якого протестували чорнобильці.

Янукович підписав закон, що скасовує пільги для чорнобильців

Про підписання відповідного закону №4901-VI та низки інших повідомляє сайт глави держави.

Як повідомлялося, 5 червня Верховна Рада 259 голосами ухвалила законопроект про гарантії виконання рішень судів, який передбачає скасування пільг для окремих категорій громадян.

При цьому віце-спікер Адам Мартинюк заявив, що проблемний другий розділ законопроекту не запрацює одразу.

“Щоб не було, як кажуть, зловживань і звинувачень, що проголосували і забрали пільги. Ми другого розділу не зачіпаємо”, – сказав він.

“Прийняти в другому читанні і в цілому, як закон, лише редакцію першого розділу і другого розділу, що він ступає в дію з 1 січня 2013 року, і Кабміну розробити відповідні законодавчі акти до 2014 року. В такій редакції прошу голосувати”, – оголосив Мартинюк перед голосуванням.

Розгляд цього законопроекту восени минулого року викликав хвилю протестів. Зокрема, “чорнобильці” та “афганці” намагалися штурмувати Верховну Раду.

6 червня цього року чорнобильці також прийшли пікетувати Верховну Раду через ухвалення законопроекту, який передбачає скасування пільг для окремих категорій громадян.

За матеріалами Українська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.