Новини світу. 25 червня. Європейський союз планує відкрити представництво в Туркменістані в самий найближчий час для розширення мережі представництв в Центральній Азії і зміцнення співробітництва між ними і посольствами держав-членів ЄС.

ЄС має намір сприяти цілям європейської політики в Центральній Азії

ЄС прагне зміцнити політичний діалог і співпрацю з Казахстаном, Киргизстаном, Таджикистаном, Туркменістаном і Узбекистаном на двосторонньому і регіональному рівнях, працювати над спільними викликами і питаннями безпеки і додати новий імпульс політичним і торгово-економічним відносинам , питанням проведення реформ.

“ЄС має намір продовжувати сприяти цілям європейської політики в Центральній Азії у співпраці з міжнародними організаціями, міжнародними та регіональними організаціями, що діють в регіоні, в тому числі з міжнародними фінансовими інститутами”, – повідомляє представник ЄС.

Рада хотіла би подякувати минулому спеціальному представнику по регіону П’єру Морелю за його видатну роботу з розробки та реалізації політики ЄС в Центральній Азії протягом шести років.

ЄС привітав призначення Патриції Флор новим спеціальним представником ЄС по Центральній Азії.

ЄС також підкреслює важливість сприяння диверсифікації економіки, включаючи зростання і сталий розвиток регіональної політики щодо боротьби з бідністю та активізацію співробітництва з ЄС та зміцнення економічних відносин.

За матеріалами Trend

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.