Новини світу. 22 червня. Праправнук імператора Олександра III, громадянин Данії Павло Куликовський сьогодні візьме участь у відкритті в Новосибірську пам’ятника передостаннього російського самодержця, за розпорядженням якого почалося будівництво Транссибу.

Праправнук Олександра ІІІ приїде до Новосибірська

Завдяки будівництву Транссибірської залізничної магістралі сибірське селище Олександрівський перетворилося на мегаполіс.

У найближчі вихідні півторамільйонний Новосибірськ відзначить 119-річчя з дня заснування.

Загальноміські святкові заходи, присвячені Дню міста, розпочнуться з церемонії відкриття пам’ятника, яка пройде в ніч з 22 на 23 червня.

На набережній Обі у парку “Міський початок” з 21.00 до 01.00 пройде нічний концерт “Музика історії”, на якому за допомогою сучасних медіатехнологій музика та історія з’єднаються в місці, звідки починався Новосибірськ.

Спеціально на відкриття пам’ятника приїжджає Павло Куликовський, праправнук імператора Олександра ІІІ.

Перед слухачами виступлять інструментальні та вокальні колективи новосибірської філармонії, а завершиться музична програма Новосибірського академічного симфонічного оркестру під керуванням художнього керівника і головного диригента Гінтарас Рінкявічуса (Литва). У його виконанні прозвучить музика Чайковського, Глінки, Шостаковича, Свиридова.

“На великих екранах глядачі на власні очі “побачать” історію великих звершень минулого. Кадри кінохроніки, фотодокументи, відеоматеріали розкажуть про імператора Олександра III, про будівництво Транссибірської магістралі та залізничного моста через Об, про видатних новосибірців, про яскраві і значущі сторінки міської історії, перспективи розвитку Новосибірська”, – повідомляють організатори.

За матеріалами РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.