Новини спорту. 14 червня. Португалія володіла ігровою перевагою протягом всього матчу. Команда Паулу Бенту двічі відзначилась у середині першого тайму.

Збірна Португалії перемогла Данію

Спочатку Пепе ударом головою замкнув подачу Моутінью з кутового. Потім Елдер Поштіга скористався чудовим пасом Нані, вразив ближній кут воріт Данії і подвоїв рахунок.

Однак данці відіграли один м’яч ще перед перервою. Триходівку Ромедаль — Крон-Делі — Бендтнер останній завершив ударом з метра у порожні ворота.

Головна зірка португальців Кріштіану Роналду примудрився змарнувати три гольові нагоди. Не забиваєш ти — забивають тобі, нагадав Ніклас. Бендтнер в кінці поєдинку вдруге забив головою і зрівняв рахунок.

Проте трійку на табло запалив молодий нападник португальців Варела. Через три хвилини після виходу на заміну він потужним ударом розстріляв ворота Данії — 3:2.

Тепер у Португалії та Данії по три очки після двох матчів. Ситуація у “групі смерті” передбачувано заплутана.

Португалія — Данія — 3:2

Голи: Пепе, 24, Поштіга, 36, Варела, 87 — Бендтнер, 41, 80

Данія: Андерсен, Якобсен, К’яер, Аггер, С. Поульсен, Квіст, Зімлінг (Я. Поульсен, 16), Роммедаль (Міккельсен, 60), Еріксен, Крон-Делі (Шоне, 90), Бендтнер

Португалія: Руї Патрісіу, Жоау Перейра, Бруну Алвеш, Пепе, Фабіу Коентрау, Мейрелеш (Варела, 84), Мігел Велозу, Жоау Моутінью, Нані (Роланду, 89), Кріштіану Роналду, Елдер Поштіга (Нельсон Олівейра, 64)

Попередження: Якобсен – Мейрелеш, Жоау Моутінью, Кріштіану Роналду