Новини економіки. 25 червня. Дешева державна іпотека  від Януковича, яка за його словами, обійдеться всім бажаючим під 3% річних стала можливою поки лише для 50-ти людей, незважаючи на те, що загальне число претендентів перевищило 7500 осіб.

7,5 тисяч людей хочуть взяти дешеву державну іпотеку

Забудовники на даний момент надали вже 4710 квартир в рамках цієї програми, проте поки тільки 50 іпотечних договорів були укладені.

Щоб громадяни України могли бути більш широко поінформовані про різні соціальні програми президента, що стосуються іпотечного кредитування, була створена спеціальна сторінка на офіційному сайті міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, де інформацію можуть отримати всі зацікавлені особи, у тому числі банкіри і будівельні компанії.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів, щоб отримати пільгову іпотеку під 3% річних необхідно заробляти до 10-ти тисяч гривень на місяць або мати загальний сукупний сімейний дохід до 30-ти тисяч гривень.

Ця програма стартувала 15-го травня. Згідно з її умовами, після оформлення іпотеки та оплати першого внеску в розмірі до 25% від загальної суми іпотеки, громадянин України щомісяця вносить 3%, а решта погашається державою.

На ці цілі в бюджеті передбачено 1 млрд. гривень.

За матеріалами Novostiua.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.