Новини економіки. 29 червня. Донецьк в середу, 27 червня, провів півфінальний матч чемпіонату Євро-2012 між збірними Іспанії та Португалії, яким завершив турнірну історію міста.

донбас арена
Донецьке Євро принесло місту понад 300 млн грн

Підсумкові цифри свідчать, що Донецьк успішно впорався із організацією матчів та встановив низку власних рекордів.

Стадіон. «Донбас Арену» за чотири матчі чемпіонату відвідало 192 тисячі вболівальників.

Гості. За період Євро-2012 у Донецьку побувало більше 300 тисяч гостей. Близько 70 тисяч прибули автомобільним транспортом, 70 тисяч — залізничним транспортом, а ще 57 тисяч — авіацією. Найбільше іноземців на Євро-2012 приїхало з Росії — 39 тисяч, 15,7 тисяч фанів прибули з Франції та 15,3 тисяч — з Англії.

Фан-зона. До фан-зони у Донецьку завітало більше 400 тисяч вболівальників впродовж турніру. За час проведення Євро на майданчику випито 1400 кегів пива (42 тисячі літрів).

Фан-кемпінг. У донецькому кемпінг-парку проживало понад 15 тисяч вболівальників з 75 країн. Футбольні вболівальники приїхали з чотирьох континентів, починаючи з Макао, Малайзії, Перу, закінчуючи США та Японією. Послугами розміщення скористалися власники 400 будинків на колесах та 2000 власних наметів.

Прибуток. До бюджету Донецька за три тижні проведення чемпіонату поступило додатково 300 млн грн.

Новий рекорд. Міжнародний аеропорт «Донецьк» імені Сергія Прокоф’єва 27 червня, в день півфінального матчу, за добу обслужив 232 авіарейси, що стало новий рекордом аеропорту.

Охорона порядку. У місті охорону громадського порядку в період Євро-2012 здійснювало близько 2 тисяч міліціонерів. У день півфіналу кількість правоохоронців збільшили до 3,5 тисяч. Всі дні турніру пройшли спокійно, без масових порушень громадського порядку.

Служба «102». За час турніру до служби «102» надійшло більше 3,5 тисяч телефонних звернень, які в основному стосувалися інформаційних питань від гостей міста.

За матерілами ІЦ “Україна-2012”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.