Новини шоу-бізу. 19 червня. У Москві ввечері в понеділок, 18 червня, пройшла урочиста церемонія вручення премії “Срібна калоша”, що присуджується радіостанцією “Срібний дощ” за найсумнівніші досягнення.

Патріарх Кирило отримав премію “Срібна калоша”

У 2012 році в числі лауреатів премії, повідомляється в Facebook “Срібного дощу”, виявився Володимир Гундяєв (Патріарх Кирило), що отримав “Срібну калошу” в номінації “Руки по лікоть в дивах” за “непорочне зникнення годинника”.

Лідер ЛДПР Володимир Жириновський отримав нагороду в номінації “Хід ослом або Імітація агітації” з формулюванням “за жорстоке поводження з виборцями”.

Пітерський депутат від “Єдиної Росії” Віталій Мілонов – ініціатор прийняття закону про заборону пропаганди гомосексуалізму серед неповнолітніх – отримав “калошу” в номінації “Егегей, гея бий!” за “пропозицію скасувати гомосексуалізм до 2015 року”.

Премію також отримали екс-головний редактор “Известий” Володимир Мамонтов – за газету “Не дай Бог”, і журналіст телеканал “Росія” Аркадій Мамонтов, відомий скандальними розслідуваннями – “за взагалі Бог знає що”.

У списку лауреатів також виявився Толібджон Курбонхонов – автор-виконавець пісні, що вихваляла Путіна, коли він балотувався в президенти. Курбонхонов отримав “калошу” в номінації “Глибока глотка” з формулюванням “за найбільш відчайдушну спробу отримати московську реєстрацію”.

У 2012 році премія “Срібна калоша” вручалася вшістнадцяте. Церемонія нагородження транслювалася в прямому ефірі YouTube. Ведучими церемонії були Ксенія Собчак і Михайло Шац.

За матеріалами Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.