Новини політики. 6 червня. Напередодні виборів Партія регіонів і їх сателіти в парламенті завжди піднімають тему про зняття депутатської недоторканності. Це хронічна хвороба, яка загострюється перед виборами і безвідповідальним політикам потрібно щось пообіцяти народу з тим, щоб потім його обдурити.

Іван Кириленко
Опозиція готова негайно відмінити депутатську недоторканість

Про це з парламентської трибуни заявив народний депутат фракції «БЮТ-Батьківщина» Іван Кириленко.

«Саме напередодні виборчої кампанії сьогодні знову від Партії регіонів лунає передвиборча риторика і публічно даються обіцянки, які після виборів знову будуть забуті», – сказав він.

Кириленко повідомив, що опозиційні фракції «БЮТ-Батьківщина» та НУНС внесли альтернативний законопроект про зняття недоторканності. Про це пише прес-служба “БЮТ-Батьківщина”.

«Він є більш справедливим і конституційним. Цей законопроект стосується внесення змін до Конституції України щодо недоторканності. Відповідно до Конституції України, закону про регламент, ми зібрали 154 підписи народних депутатів і цей законопроект, як обіцяв спікер Литвин буде зареєстрований», – сказав він.

Кириленко зазначив, що законопроект, внесений опозицією, пропонує змінити окремі положення Конституції України і зняти недоторканність з народних депутатів, з президента України, а також судейського корпусу.

«Фракція «БЮТ-Батьківщина», фракція НУНС виступає за повну відміну недоторканності для всіх осіб, які на сьогодні за Конституцією мають такий привілей і користуються недоторканністю», – підкреслив народний депутат.

«Три роки назад Партії регіонів відстоювала таку ж позицію, як сьогодні опозиційні партії. Про це говорили такі спікери ПР як Анна Герман, Олександр Лавринович, який нині очолює Міністерство юстиції.

«На якій би посаді не перебувала людина, чи вона працює на посаді президента, чи вона обрана народним депутатом, чи у суді – для всіх є обов’язкові вимоги законодавства України. І у випадку вчинення дій, які мають ознаки злочину, проти цієї особи має порушуватись кримінальна справа без будь-яких обмежень», – це слова О.Лавриновича.

«Що змінилось з цього часу? Фракція «БЮТ-Батьківщина» вимагає припинити спекуляції і зняти недоторканність з усіх, хто має такий привілей. Це буде єдине правильне рішення», – резюмував Іван Кириленко.

Джерело Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.