Новини політики. 1 червня. У Верховній Раді зареєстровано законопроект про денонсацію Харківських угод між Росією та Україною.

Володимир Яворівський
Яворівський став автором законопроекту про денонсацію Харківських угод

Про це повідомляє сайт Верховної Ради.

Автором законопроекту є бютівець Володимир Яворівський.

Законопроект називається про “денонсацію Угоди між Україною та Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України”.

Тексту законопроекту та інших документів на сайті поки не оприлюднили.

Як відомо, напередодні в четвер Конституцій суд повернув Верховній Раді право ініціативи на денонсацію міжнародних договорів.

Харківські угоди були підписані у Харкові у квітні 2010 році.

За ними перебування Чорноморського Флоту Росії в Криму продовжено на 25 років в обмін на знижку ціни на газ на 30%, але не більше ніж на $100 за кожну тисячу кубометрів.

Опозиція назвала це державною зрадою. Ратифікація угоди у Верховній Раді супроводжувалася бійками, киданням яєць та відзначилась димовими шашками, які були пронесені у залу засідань парламенту.

У червні 2011 року профільний комітет ВР вже розглядав проект закону про денонсацію Харківських угод. Автором проекту був Андрій Парубій. Тоді комітет у закордонних справах підтримав законопроект. Однак далі проект не розглядався.

За матеріалами Українська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.