Новини світу. 29 червня. У Барака Обами є незвичайний козир у майбутній гонці за посаду президента.

Обама краще впорається з інопланетним вторгненням

“Майже дві третини американців вважають, що він краще, ніж суперник-республіканець Мітт Ромні, впорається з інопланетним вторгненням“, – пише The Times з посиланням на дослідження National Geographic.

Як показало опитування, в якому взяли участь 1114 американців, “більшість громадян не заперечують проти невеликого інопланетного вторгнення, оскільки розраховують, що ці космічні гості виявляться доброзичливими” – на зразок чарівного персонажа популярного фільму Стівена Спілберга “Інопланетянин”. Повідомляється, що в НЛО вірять більше 80 млн громадян США.

Невтішне припущення раніше зробив відомий вчений Стівен Хокінг: інопланетяни, що доберуться до Землі, на його думку, можуть виявитися “кочівниками, яких цікавлять завоювання і колонізація… заради експлуатації кожної нової планети на предмет матеріалів для будівництва нових космічних кораблів, щоб рухатися далі”.

“По-нашому, питання для дослідження досить цікаве – по суті справи, це все одно що запитати, якого кандидата виборці хотіли б бачити біля керма влади в разі раптової страшної кризи, яка ставить під загрозу саме існування світу“, – інтерпретує дані Christian Science Monitor.

На демократичних праймеріз 2008 року Комітет політичних дій з позаземних феноменів був на боці суперниці Обами, Хілларі Клінтон, тому за підсумками свіжого дослідження можна говорити про деяке зрушення в настроях електорату, зазначає The Times.

Опитування також показало, що при гіпотетичній зустрічі з інопланетянином 22% постаралися б з ним потоваришувати, 15% врятувалися б втечею, і лише 2% зробили б спробу нанести йому каліцтва. 11% від загального числа респондентів заявляють, що бачили НЛО, а 80% упевнені, що влада приховує від них інформацію про гостей з космосу.

За матеріалами Іnopressa

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.