Новини політики. 29 червня. Автор скандального “мовного” законопроекту Вадим Колесніченко впевнений, що українська політична опозиція хоче знищити російськомовне населення.

Вадим Колесніченко, регіонал
“Мовний” законопроект є найбільш компромісний для України

Про це він розповів молоді під час презентації своєї книги у Луганську.

“Ми багато разів закликали опозицію до відкритого діалогу, щоб вони показали, де в цьому законопроекті порушується Конституція. Але, судячи з усього, вони захищають не українську мову, а виступають проти прав
російськомовного населення“, – заявив Колесніченко.

За його словами, опозиція заявляє, що виграє війну, хоча ніхто нікому війни не оголошував і обіцяють лягти трупами під час наступного голосування за законопроект.

Також нардеп зауважив, що їх форма діалогу полягає в тому, щоб “спалити, втопити або каструвати” опудала Колесніченка і Ківалова, що було зроблено вже більше 70 разів.

“Скляні очі і переконання в тому, що вони праві, дозволяють їм відстоювати невідомо що. У опозиції логіка така – їх знищували 300 років, тепер вони можуть знищувати людей, які говорять російською мовою. Але насправді, цей законопроект для України є компромісним, ліберальним і не викликає конфліктів серед населення”, – зазначив Колесніченко.

За матеріалами Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.