Новини технологій. 2 червня. Новий проект корпорації Чудеса Світу дозволяє відкрити для себе 132 історичні пам’ятки з 18 країн, у тому числі Стоунхендж, археологічні знахідки Помпей та стародавні храми Кіото, повідомляє Google.

За допомогою Google тепер можна віртуально подорожувати

Крім пам’яток, що створені людиною, можна досліджувати й природні місця: блукати піщаними дюнами Shark Bay в Австралії або роздивитися верхівки скель у Йосемітському Національному парку в Каліфорнії.

Чудеса Світу використовує технологію Street View, запрошуючи вас у віртуальну подорож у знакові місця нашої планети.

Зйомку більшості об’єктів неможливо було здійснити з автомобіля – тому, щоб відзняти цікаві місця якомога ближче, Google використовувала мотодельтаплани та велосипеди із камерою.

Крім того, на сайті можна ознайомитись з 3D-моделями та YouTube-відео історичних місць.

Google також співпрацює з кількома престижними організаціями, такими як ЮНЕСКО, Всесвітнім фондом пам’ятників, Getty Images і Ourplace, котрі надали офіційну інформацію та фотографії для багатьох місць.

«Проект Чудеса Світу є частиною нашого зобов’язання щодо збереження культури в інтернеті та доступності цієї інформації для всіх. Під егідою Інституту Культури Google, ми опублікували зображення з високою роздільною здатністю сувоїв Мертвого моря, оцифровані архіви відомих діячів, таких як Нельсон Мандела, і представили тисячи творів мистецтва завдяки Aрт – Проекту», – розповідає Google.

За матеріалами MediaSapiens

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.