Новини України. 22 червня. Стаття в німецькій газеті “Bild am Sonntag”, в якій Україну назвали “країною повій”, викликала обурення серед українців у Німеччині.

Українці в Німеччині обурені такою статтею

“Я не уявляю, як кореспондент “Bild am Sonntag” може робити таке ототожнення після спілкування тільки з однією українською повією“, – прокоментувала статтю на прохання агентства голова Центральної спілки українців у Німеччині (ЦСУН) Людмила Млош.

За її словами, німецьке видання образило своїм висловлюванням всіх українців.

“Прочитавши таку жахливу статтю, людина, яка ніколи не була в Україні, може повірити, що тільки таким чином “виживають” українки”, – додала вона.

Онлайн-версія статті під назвою “Справи повій нині погані: українські повії скаржаться на конкуренцію у фан-зонах” була опублікована на сайті “Bild” 16 червня.

Стаття ґрунтується на нібито бесіді кореспондента з однією повією і стверджує, що в Україні 100 тис. жінок продають своє тіло за гроші.

Посольство України у ФРН, як повідомили агентству українські дипломати, зараз розглядає можливість офіційної реакції на вищезгадану публікацію.

Офіційно відреагувати на образу планує і ЦСУН. Отримати коментар від видавництва Axel Springer поки не вдалося.

Як повідомлялося, польська радіостанція Eska Rock сьогодні в своєму ефірі перепросила громадянок України за непристойні жарти, які минулого тижня озвучили двоє її ведучих в одній із ранкових програм.

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.