Новини світу. 14 червня. Німецька поліція розповсюдила фотографію, на якій зображений юнак, що у вересні 2011 року прийшов у Берлін з лісу, де, за його ж словами, він прожив п’ять років.

Знайдений хлопець Рей

Правоохоронні органи опублікували знімок в надії на те, що підлітка на ньому можуть упізнати його родичі або просто знайомі.

Як наголошується в повідомленні поліції, незважаючи на всі зусилля слідчих органів, результати розслідування за фактом появи хлопчика, який називає себе Реєм, не дали суттєвих результатів. Фахівцям так і не вдалося з’ясувати ні точний вік Рея (йому від 16 до 20 років; в 2011 році сам він говорив, що йому 17), ні його національність, ні місце його народження.

У вересні 2011 року, коли юнак прийшов у Берлін, він розповів представникам влади свою історію. За словами Рея, він народився 20 червня 1994 року (де саме, він не сказав), а коли йому було 12 років його мати Дорін загинула в автокатастрофі. Після цього батько Рея відвів його в ліс, де вони разом і жили протягом п’яти років. Вийти з лісу юнака нібито змусила смерть батька – хлопчик залишив тіло у гущавині лісу, а сам вирішив вибиратися.

За час розслідування, однак, підтверджень слів Рея так і не знайшлося. У поліції повідомили, що обстежили всі ліси, але ніде не знайшли останків чоловіка, який міг бути батьком юнака. Крім того, не знайшлося і відомостей про загиблих на території Німеччини жінок з ім’ям Дорін. Крім того, підозри слідчих викликав і зовнішній вигляд Рея – з лісу він прийшов з новим на вигляд рюкзаком і в цілком охайному одязі.

Зараз правоохоронні органи як і раніше не довіряють словами Рея. Сам він знаходиться в установі, де йому надається необхідний догляд. Які дії поліція має намір вживати щодо “лісового підлітка”, поки не повідомляється.

За матеріалами lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.