Новини авто. 24 червня. Колишній гонщик Формули-1 Нельсон Піке-молодший здобув свою першу перемогу в серії NASCAR.

Формула-1
Нельсон Піке-молодший виграв перший етап у серії NASCAR

26-річний бразилець виграв гонку Bucyrus 200 другого дивізіону Nationwide – заїзд проходив на стаціонарному автодромі «Роуд Америка». Цей етап став для Піке-молодшого перших заїздів в Nationwide у 2012 році, так як на постійній основі Нельсон виступає в третьому дивізіоні NASCAR – змаганнях пікапів Camping World Truck Series.

На гонці в Елкхарт Лейк, штат Вісконсін, Піке пілотував Chevrolet під номером 30 – зазвичай цією машиною керує американець Джеймс Бушер. Команда Turner Motorsports, кольори якої захищає Нельсон в Camping World Truck Series, запросила бразильця в Nationwide на один етап, так як спортсмен має великий досвід гонок на стаціонарних автодромах. У результаті Піке стартував з поул-позиції, а потім виграв гонку – до цього кращим фінішем Нельсона в другому дивізіоні NASCAR було сьоме місце на етапі в Уоткінс-Глен в 2010 році.

Крім Піке в гонці Bucyrus 200 брав участь чемпіон світу Формули-січень 1997 Жак Вільньов, а також екс-гонщиця серії INDYCAR Даніка Патрік. Ці пілоти зіткнулися один з одним на останньому колі, оскаржуючи четверту позицію. У результаті Вільнев відкотився на шосте місце, а Патрік фінішувала 12-й. Четверта сходинка дісталася ще одному колишньому гонщику Формули-1 Максу Папіс.