Новини економіки. 8 червня. За даними податкової, найбільше українських мільйонерів – 916 – у Києві, у Донецькій області – 271, у Дніпропетровській – 216У поточному році доходи в сумі понад 1 млн.грн. задекларував 2291 осіб.

В Україні майже 2300 мільйонерів

Як передає ЛІГАБізнесІнформ, директор департаменту оподаткування фізичних осіб Державної податкової служби України В’ячеслав Бусарєв зазначив, що деклараційна кампанія 2012 року свідчить про підвищення рівня податкової свідомості серед населення.

За даними ДПСУ, спостерігається підвищення рівня добровільного виконання громадянами податкових зобов’язань.

За даними податківця, станом на 1 червня, декларації про доходи до податкових органів подали 624 600 громадян, що на 17 тисяч більше, ніж у минулому році. Він також повідомив, що сума задекларованого доходу громадянами в 2012 році становить 36,6 млрд.грн., що на 12,4 млрд.грн. більше, ніж у минулому році.

“Найбільші суми задекларованих громадянами доходів зафіксовані в місті Києві – 9,5 мільярдів гривень, у Донецькій області – 6,6 мільярдів гривень, у Дніпропетровській області – 2,3 і в Одеській області – 2,1 мільярдів гривень”, – сказав Бусарєв .

Також, за його словами, найбільшу питому вагу в структурі задекларованих громадянами доходів припадає на доходи, отримані у вигляді спадщини (подарунків), продажу цінних паперів (корпоративних прав), іноземних доходів, від продажу і оренди рухомого та нерухомого майна.

“Окремо слід зазначити, що в поточному році 2291 фізична особа задекларувала доходи, що перевищують 1 млн.грн., Що на 754 більше, ніж торік. У попередньому році їх було 1537. Загальна сума отриманого доходу зазначеними громадянами становить 15,1 мільярда гривень , що на 5,3 мільярда більше, ніж торік “, – розповів Бусарєв.

За його словами, найбільше мільйонерів – у місті Києві (916 осіб), у Донецькій області – 271, у Дніпропетровській – 216.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.