Новини політики. 15 червня. Лідер Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок висловив упевненість, що наступна українська революція народиться саме на Наддніпрянщині.

Олег Тягнибок
Тягнибок лякає Україну новою революцією

Олег Тягнибок зазначив: в Україні і надалі посилюється соціальна напруга, що продемонструвало, зокрема, ухвалення в першому читанні законопроекту про мови.

“Свобода” і власними силами, і в складі КОДу чинитиме опір подальшому просуванню цього законопроекту”, – наголосив лідер націоналістів.

Олег Тягнибок нагадав, що згідно з даними перепису населення, проведеного 2001 року, 67% дніпропетровців визнають рідною українську мову.

“Дніпропетровська область – це проукраїнська область, а не вотчина антиукраїнських сил, якою її намагаються змалювати. Я і далі тримаюся тих переконань, що наступна українська революція народиться саме тут, на теренах Наддніпрянщини, тому що козацький дух – він у крові, в генах, його треба тільки пробудити. Тому саме звідси, з Дніпропетровська, я хочу попередити цю владу: хай вони не бавляться з нашими національними почуттями, це дуже небезпечна гра”, – заявив Олег Тягнибок.

Свободівець також наголосив: доля країни вирішуватиметься після парламентських виборів. “Дуже важливо, чи вийдуть люди на вулиці захищати своє право бути обраними і будувати таку державу, яку вони вважають за необхідне, чи відбудуться масові акції на захист чесних виборів”, – зазначив Олег Тягнибок.

За матеріалами УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.