Новини світу. 6 червня. Мешканці індійського міста Садія на власному гіркому досвіді відчули, як воно персонажам фільмів жахів: індуси піддалися атаці полчищ отруйних павуків, походження яких невідоме.

Дивні павуки нагадують одночасно птахоїдів і тарантулів

Від укусів хижих членистоногих вже загинуло дві людини, сім серйозно постраждали, повідомляє Wall Street Journal.

Нашестя павуків-вбивць на жителів Садії і справді нагадувало масштабну сцену з голлівудського хоррора: тисячі 2хижих “чужинців” напали на людей, що зібралися на головній площі міста, де проходило масштабне святкування одного з головних місцевих релігійних свят.

Як повідомляють очевидці, павуки напали на людей раптово, в центрі Садії відразу почалася паніка.

В результаті атаки “монстрів” десять людей опинилися в лікарні, троє з них померло від отриманих укусів. У місто терміново була направлена ​​група експертів, якій було дано завдання визначити породу павуків, що напали на людей.

Як не дивно, команді досвідчених біологів цього зробити не вдалося. Вчені заявили, що раніше не стикалися з подібними особинами, додавши, що вони нагадують одночасно птахоїдів і тарантулів.

Один з експертів жартома припустив, що хижаки є прибульцями. Очевидці трагедії розповідали, що у “інопланетян” були міцні зуби, вони атакували не тільки людей, а будь-який рухомий об’єкт.

Подібний інцидент був зафіксований в місті вперше. Куди полчища павуків поділися після нападу, також невідомо.

У місті Садія проживають в основному бідні фермери, які працюють на рисових полях. Медичне обслуговування в місті відповідне. Тому експерти не можуть сказати, чи дійсно причиною смерті жертв павукових укусів стала отрута членистоногих або ж всьому виною допомога некваліфікованих лікарів.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.