Новини авто. 20 червня. У 2013 році на ралі-рейді «Дакар» дебютує команда Race2Recovery, до складу якої входить 31 відставний солдат з протезованими кінцівками.

На ралі-рейді “Дакар” виступить команда з поранених военнослужбових

Поранені військовослужбовці будуть виконувати всі функції в цьому колективі: колишні солдати стануть пілотами, штурманами і механіками.

Члени Race2Recovery виведуть на старт марафону чотири автомобілі QT Wildcat з двигунами Land Rover.

Команда відставних військових утворилася на початку 2012 року.

Першою гонкою цього колективу стало Ралі Туарег, а з квітня члени Race2Recovery на постійній основі виступають в британському чемпіонаті з кросу BCCC на Land Rover Freelander.

У планах стайні значиться старт на листопадовому Ралі Уельсу WRC, а 27 грудня Race2Recovery вилетить до Аргентини для дебюту на «Дакарі».

Тоні Харріс розраховує стати першим гонщиком без кінцівки, який стане офіційно зареєстрованим пілотом «Дакара». Першим штурманом в міжнародних ралі-рейдах з трьома ампутованими кінцівками готується стати Том Нітуей.

Однією з цілей Race2Recovery є збір пожертвувань для благодійної організації допомоги пораненим солдатам Help for Heroes і Центру реабілітації військовослужбовців Tedworth House.

Спонсорами команди вже стали автомобільна марка Land Rover і виробник лісозаготівельного устаткування Orange Plant, а персональну підтримку висловили ралліст Алістер Макрей, чемпіон Production WRC Мартін Роу і Бен Коллінз, більш відомий як Стіг з передачі Top Gear.

За матеріалами Motor

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.