Новини економіки. 15 червня. Мобільний оператор «МТС Україна» ввів мораторій на зміну тарифів на послуги мобільного зв’язку на час розслідування Антимонопольного комітету України.

МТС вводить мораторій на зміну тарифів

«Оскільки АМКУ висловив бажання розібратися в ситуації з тарифами, ми вводимо тимчасовий мораторій на зміни, для того, щоб допомогти йому прийняти зважене рішення», – йдеться в повідомленні.

У  компанії існує програма управління тарифами, спрямована на те, щоб надавати існуючі пропозиції у відповідність з мінливими перевагами абонентів.

«Профіль споживання абонентів постійно змінюється: якісь послуги стають більш затребуваними, якісь відходять на другий план, змінюється їх собівартість. Відповідно, коригуються обсяги надаваних послуг, їх набір і ціни, як у бік підвищення, так і зниження », – додали в компанії.

Також нагадаємо, що за 2012 компанія випустила кілька десятків тарифів і провела велику кількість акцій, у тому числі зниження цін на дзвінки та SMS в Росію, Польщу та інші європейські країни, а також скасування плати за з’єднання.

У кінці травня стало відомо, що мобільні оператори Україні підвищують тарифи на зв’язок на 20-50%.

За матеріалами НБН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.