Новини технологій. 18 червня. Mozilla веде розробку браузера для планшетів iPad, повідомляє блог The Verge з посиланням на презентацію компанії. Веб-оглядач отримає назву Junior.

Mozilla створить браузер для iPad

Новий браузер буде розроблений на двигуні Webkit, в той час як браузери Firefox використовують Gecko. Оформлення програми також буде іншим – у Junior, наприклад, відсутні традиційні вкладки.

Управління браузером здійснюється за допомогою напівпрозорих кнопок “Назад” і “Плюс”. Вони розташовані в центральній частині екрану. При натисканні на кнопку “Плюс” користувач бачить список останніх відкритих сторінок, закладки та адресний рядок, поєднаний з рядком пошуку.

Ще однією особливістю браузера стане можливість створення декількох акаунтів для різних користувачів.

Mozilla веде розробку оглядача вже кілька місяців, проте терміни виходу Junior поки невідомі. Показаний на презентації браузер був прототипом, і в фінальну версію, можливо, внесуть зміни.

Компанія Mozilla отримала популярність в першу чергу як творець браузера Firefox. Єдиною мобільною платформою, на якій доступний Firefox, є Android. Раніше існувала версія для Maemo, але Mozilla припинила випускати оновлення.

За матеріалами Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.