Новини політики. 19 червня. Народний депутат Іван Заєць переконаний, що “мовний” законопроект “регіоналів” запроваджується на замовлення Москви.

“Мовний” законопроект – це знищення держави і нації – Іван Заєць

Він переконаний, що цей законопроект є “політтехнологією зі знищення української держави та нації”.

“Це є справжня мета тих геростратів. Тому що кожен знає, що мова – це дім нації. І якщо у нас сьогодні дім мирний, якщо сьогодні україномовні та російськомовні співіснують і вони є рівноправні, то навіщо нам взамін цьому дому ще дім будувати? Якщо ви заберете мову, то ви дійсно заберете державу“, – підкреслив він.

Нардеп наголосив, що ініціатори цього законопроекту – це “люди, які за своєю психологією руйнівники і вони виконують замовлення Москви“.

“В Україні хочуть ввести справді цей простір “русского мира”, – переконаний Заєць.

За словами парламентаря, на депутатів тиснули, аби вони голосували за цей законопроект:

“У Верховній Раді на добровільній основі вони не змогли б зібрати більшості для цього законопроекту. Тому було задіяно найрізноманітніші технології. Викликали людей в Адміністрацію президента, показували різного роду папірці про якісь їхні кримінальні та інші справи”.

“Тому цей закон проштовхується у дуже силовий спосіб і дуже не парламентський спосіб, – підкреслив Заєць. – Ми проти цього. Це знищення держави і нації. Коли загрожують життю, людина мусить захищатися”.

Нардеп переконаний, що справа не втому, що Партія регіонів хоче мобілізувати свій електорат перед виборами, справа у бажанні зруйнувати державу.

“Це питання не просто ігри, щоб маніпулювати свідомістю чи відволікти увагу. Люди на це не ведуться. Люди кажуть: “Не чіпайте цього питання, дайте нам сьогодні роботу, дайте нам заробітну плату“. Тому вони (влада) це знають. Але вони ідуть на те, щоб зруйнувати українську державу”, – підкреслив політик.

За матеріалами Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.