Новини політики. 4 червня. Угода з ЄС – це не формальний документ, а визначення місця України в світі.

Арсеній Яценюк
Яценюк зустрівся з Коморовським

Про це заявив президент Польщі Броніслав Коморовський під час зустрічі у Варшаві з лідером партії “Фронт змін” Арсенієм Яценюком.

Президент відзначив важливість законодавчої реформи в Україні, завдяки якій відбудеться однозначне розмежування політичної та кримінальної відповідальності.

На його переконання, це є шляхом до вирішення ситуації з укладенням Юлії Тимошенко і наближенню української законодавчої системи до демократичних європейських рішень.

Броніслав Коморовський просив передати Юлії Тимошенко свою стурбованість ситуацією, в якій вона опинилася, і майбутнім у відносинах між Україною та Європейським Союзом.

У свою чергу, Яценюк зазначив, що для України підписання та ратифікація Угоди про асоціацію з ЄС є визначальними.

“Це не юридичний, а геополітичний акт. Це відповідь на питання, де місце України. Місце України – в Європейському Союзі. Тому що ми поділяємо європейські цінності і стандарти. Я хочу для нашої країни визначеності, а визначеність для нас – це підписання Угоди про асоціацію з ЄС та перебування у великій родині Європейського союзу “, – зазначив Арсеній Яценюк.

Нагадаємо, що під час візиту до Варшави 3 червня Арсеній Яценюк зустрівся з колишнім президентом Польщі Олександром Кваснєвським. Крім цього, він виступив в ході дискусії “Україна: якою образ держави?” в рамках конференції “Яка України?”, організованої Фондом Стефана Баторія. Раніше повідомлялося, що президент Польщі Коморовський хоче приїхати на фінал Євро-2012 до Києва.

За матеріалами Цензор.нет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.