Новини політики. 5 червня. Азербайджан проти політизації чемпіонату Європи 2012 року з футболу, який пройде 8 червня-1 липня в Україні та Польщі.

Ільхам Алієв
Ільхам Алієв побажав українській збірній перемоги на Євро-2012

Євро-2012 є святом спорту, який сприятиме демонстрації можливостей України та її великого потенціалу. Це свято має бути поза політикою“, – заявив президент Азербайджану Ільхам Алієв на зустрічі з міністром закордонних справ Костянтином Грищенком.

Алієв побажав української національної збірної з футболу перемогти в ЧЄ-2012.

Грищенко у свою чергу привітав Алієва з успішним проведенням на високому рівні в Баку пісенного конкурсу “Євробачення-2012” 22-26 травня.

За словами міністра, це дозволило Азербайджану продемонструвати світу прогрес, якого країні вдалося досягти за роки незалежності.

У ході зустрічі також відбулося обговорення стану виконання домовленостей, досягнутих під час офіційного візиту президента Віктора Януковича до Азербайджану 28 квітня 2011. Сторони відзначили результативний діалог двох країн та висловили впевненість у необхідності поглиблення співробітництва шляхом реалізації прагматичних і взаємовигідних проектів.

У цьому контексті особлива увага була приділена перспективам українсько-азербайджанського співробітництва в сільськогосподарській, аерокосмічної, торгово-економічній, енергетичній, військово-технічній та будівельній сферах.

Грищенко і Алієв приділили особливу увагу обговоренню можливостей співпраці в реалізації масштабних інфраструктурних проектів в Баку і залучення до них українських компаній. Були обговорені питання співпраці України та Азербайджану на міжнародній арені, співпраця з Європейським Союзом та взаємодія двох країн у рамках міжнародних організацій, у тому числі в контексті головування України в ОБСЄ в 2013 році.

Грищенко від імені Януковича запросив Алієва відвідати Україну з офіційним візитом у зручний для азербайджанської сторони час.

Нагадаємо, міністр закордонних справ України перебуває в Азербайджані з офіційним візитом 4-5 червня.

За матеріалами Подробности

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.