Новини технологій. 19 червня. Компанія Microsoft представила планшетний комп’ютер Surface – конкурент iPad від Apple.

Microsoft показала планшет Surface

Виконавчий директор Microsoft Стів Балмер, представляючи Surface, заявив, що планшетний комп’ютер – частина “нового сімейства”, розробку якого веде компанія.

Один з представлених Балмером планшетних комп’ютерів Surface працює під операційною системою Windows RT, важить близько 680 грамів і має товщину 9,3 міліметра.

Цей планшет оснащений знімною клавіатурою, що кріпиться за допомогою спеціальних магнітів. У продажу, як очікується, він поступить восени 2012 року, імовірно, одночасно з випуском нової операційної системи Windows 8.

Ціна цієї версії Surface, за словами представників Microsoft, буде співставлена з іншими представленими на ринку планшетними комп’ютерами.

Друга модифікація Surface, показана Балмером, важить близько 910 грамів і має товщину близько 14 міліметрів. Цей планшетний комп’ютер буде працювати під операційною системою Windows 8 Pro, а його ціна буде співставлена з Ultrabook.

У представленій версії цей Surface оснащений не тільки знімною клавіатурою на магнітах, але і стилусом, що дозволяє користувачеві залишати рукописні позначки, наприклад, в документах у форматі PDF.

Крім того, обидва представлені планшети оснащені спеціальною підставкою. Інші технічні параметри Surface поки не розкриваю.

Під назвою Surface компанія Microsoft випускає сенсорні панелі, розраховані на бізнес-користувачів.

Microsoft випускає програмне забезпечення для планшетних комп’ютерів з 2002 року, проте виробництвом таких пристроїв компанія раніше не займалася.

За матеріалами Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.