Новини України. 5 червня. У Донецькій області спалахнув скандал навколо мера Сніжного Олександра Дороніна.

диплом
Диплом мера Сніжного може виявитися несправжнім

Співробітники обласного УБОЗу поставили під сумнів справжність диплома про вищу освіту місцевого градоначальника, повідомляє газета Сегодня.

«Під час проведення перевірки встановлено, що Дороніну диплом про отримання вищої освіти в Ленінградському інженерно-економічному інституті ім. Пальміро Тольятті в 1985 році не видавався », – йдеться у відповіді на запит відділу внутрішньої безпеки Управління протидії корупції Сніжного.

Як виявилося, наявність цього диплома Олександр Доронін вказував в автобіографії та облікової карті при прийомі на посаду першого заступника мера в 2006 році. Зараз зібрані докази правоохоронці передали в прокуратуру, де повинні прийняти рішення про порушення або відмову в кримінальній справі проти чиновника.

Сам Олександр Доронін скандал навколо свого вищої освіти називає провокацією і помстою одного зі своїх колишніх підлеглих через особисту образу.

«Це все роздуває людина, яку я вигнав з роботи за некомпетентність, – розповів« Сегодня »Олександр Доронін. – Я все життя пропрацював керівником. У мене дві вищі освіти. У мене є всі підтверджуючі це документи. Зокрема, з Контролю з вищої освіти Росії, що я дійсно закінчив два інститути. І при необхідності готовий надати ці документи ».

За словами мера Сніжного, в разі необхідності він піде відстоювати свою честь в суді.

«Я буду розбиратися, я планую розмовляти по цьому інциденту з губернатором – це справжнісінький наклеп».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.