Новини політики. 19 червня. Прем’єр-міністр РФ Дмитро Медведєв вважає, що для реалізації проекту “Курорти Північного Кавказу”, який включає в себе відразу кілька гірськолижних курортів у різних республіках регіону, необхідно розробити комплексну систему з розвитку інфраструктури та безпеки.

Медведєв вимагає забезпечити курорти ПКФО системою безпеки

“Ми розуміємо, інвестори, які б вони не були, на порожній майданчик не поїдуть – їм потрібно виразне розуміння перспектив облаштування цієї території дорогами, об’єктами газу і електропостачання”, – сказав прем’єр на засіданні правкоміссіі по соціально-економічному розвитку ПКФО, яке присвячене формуванню туристичного кластеру.

Крім того, голова уряду доручив внести зміни в діючі ФЦП і програми природних монополій, які стосуються відповідних питань.

“Я маю на увазі “Газпром”, ФСК, МРСК”, – уточнив Медведєв.

“Також необхідно прийняти всі рішення, що стосуються відкриття фінансування проекту”, – додав прем’єр, підкресливши, що це завдання не повинно вирішуватися без державних джерел.

Медведєв також вважає необхідним розробити комплексну систему забезпечення безпеки туристичних центрів і громадян, яка б максимально враховувала існуючі ризики і загрози, а також відповідала всім міжнародним стандартам.

“Ця задача важка, але, впевнений, вона нам під силу”, – сказав прем’єр.

Він звернувся до президента ПКФО Олександра Хлопоніна з проханням тримати цю тему під особистим контролем.

“Необхідна координація дій відповідних структур, які відповідають за питання безпеки: і МВС, і ФСБ, і саме ВАТ “Курорти Північного Кавказу”, – сказав Медведєв.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.